Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός: 2-2 (highlights)

Pluralism / Σεπ 15, 2024 - Πηγή: novasports

Οι καλύτερες στιγμές της αναμέτρησης Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός για την 4η αγωνιστική της Stoiximan Super League.

Πανσερραϊκός – Λεβαδειακός 1-0: Με «κεραυνό» ο Σαλαζάρ (video)

Ο Τομάς έβγαλε την μπαλιά, ο Σαλαζάρ πάτησε περιοχή, πήγε στο ένας με έναν με τον Τσάπρα και με εξαιρετικό τελείωμα άνοιξε το σ

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης: 0-2 (highlights)

Pluralism / Σεπ 14, 2024 - Πηγή: novasports

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Ρεάλ Μαδρίτης: 0-2 (highlights) ... Τα στιγμιότυπα του ματς.

Μπόρνμουθ-Τσέλσι: 0-1 (highlights)

ΕΠΩΝΥΜΙΑ: NOVA TELECOMMUNICATIONS & MEDIA ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ (δ.τ. NOVA M.A.E.). ΑΦΜ: 099936189, ΔΟΥ ΦΑΕ ΑΘΗΝΩΝ.

Ολυμπιακός-Βίρτους Μπολόνια 78-66: Πρόκριση με πλουραλισμό ...

Ο Ολυμπιακός με πλουραλισμό στην επίθεση και με καλή άμυνα στο δεύτερο ημίχρονο έκαμψε την αντίσταση της Βίρτους (78-66) και τη

Ο Αργύρης Πεδουλάκης θρηνεί την απώλεια της συζύγου του

Pluralism / Σεπ 13, 2024 - Πηγή: novasports

Κολομβία-Αργεντινή 2-1: Εκδικήθηκαν οι Κολομβιανοί (video)

Pluralism / Σεπ 11, 2024 - Πηγή: novasports

Η Κολομβία νίκησε 2-1 την Αργεντινή εντός έδρας και πήρε μια μίνι εκδίκηση για την ήττα της στον τελικό του Copa America.

Ολλανδία – Γερμανία 1-0: Γκολ με το… καλησπέρα ο Ρέιντερς (video)

Ο Χράφενμπερχ βρήκε τον Ρέιντερς μέσα στην περιοχή, και αυτός με ψυχραιμία έστειλε τη μπάλα χαμηλά στο κέντρο της εστίας ανοίγο

Ολλανδία – Γερμανία 1-2: Ο Κίμιχ κάνει την ανατροπή! (video)

Πολύ ωραίο γκολ για τη Γερμανία στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου που φέρνει «τούμπα» το ματς στο Άμστερνταμ, με τον Κίμι

Ολλανδία – Γερμανία 2-2: Ισόπαλη η μάχη του Άμστερνταμ

Pluralism / Σεπ 10, 2024 - Πηγή: novasports

Ματσάρα ως το 55ο λεπτό στο Άμστερνταμ ανάμεσα σε Ολλανδία και Γερμανία.